کانون ادبی نیم وجبی ها تشکیل شد

[ad_1]

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم،  نشست کتاب خوان و کانون ادبی با محوریت داستان نیمه تمام «شوشو» به مربیگری رقیه ندیری، با حضور شماری از اعضا در کتابخانه علامه امینی برگزار شد.

در بخش نخست این نشست، نویسندگان کودک و نوجوان ضمن بازخوانی دلنوشته ها، یادداشت ها و داستان های کوتاه خود به نقاط ضعف و قوت آن نیز پرداختند.

در دومین بخش که با مسابقه داستان نویسی همراه بود؛ داستان نیمه تمام «شوشو» به اتمام رسید و داستان نویسان نوجوان با به اشتراک گذاری داستان های تکمیلی خود، آن را به بوته نقد و بررسی گذاشتند که در پایان هم به بهترین ها جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

 

در نشست کتاب خوان۸ نفر از علاقه‌مندان به معرفی کتاب‌های خوانده‌شده پرداختند و کتاب های«در جست و جوی ملکه» نوشته تونی ابوت؛ «مجسمه‌ سخنگو» نوشته کارولین کین؛ «آدم کوچولوها» نوشته رولد دال؛ «فقط یک نفر: باقرخان تنگستانی» نوشته مهدی میرکیایی؛ «اولین روز تابستان» نوشته سیامک گلشیری؛ «قصه‌های من و بابام» نوشته ایرج جهانشاهی؛ کتاب «خانم اسپاک ناظم ترسناک» نوشته دن گاتمن و کتاب «هنریتا و تخم مرغ‌های طلایی» نوشته هانا یوهانسن به اشتراک گذاشته شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *