کارگاه آموزشی صحافی در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار می‌شود

[ad_1]

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، هم زمان با نهمین جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم موقوفه آستان قدس رضوی، کارگاه یک روزه آموزشی «آشنایی با صحافی» در روز چهارشنبه 4 امرداد 1396 خورشیدی از ساعت 9 تا ساعت 11 برگزار خواهد شد. کارشناسان صحافی و جلدسازی کتابخانه و موزه ملی ملک در این کارگاه، دستاوردهای تازه این گنجینه وقفی را در حوزه صحافی و جلدسازی ارایه خواهند کرد.

نهمین جشنواره فرهنگی- هنری ماه هشتم به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت از سوم تا سیزدهم امرداد 1396 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک، هم‌زمان با هشتادمین سال‌روز وقف این گنجینه بزرگ برگزار می‌شود. این جشنواره با برنامه‌های گوناگون فرهنگی و تخصصی در حوزه‌های کتاب‌داری و موزه‌داری و گستره فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی، با برپایی آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام پایان خواهد یافت.

 

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های خطی به شمار می‌آید که در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» جای گرفته است.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *